shar pei - σαρ πέι greek forum
shar pei - σαρ πέι greek forum
shar pei - σαρ πέι greek forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


shar pei all about your favourite dogs
 
ΦόρουμΦόρουμ  shar pei forumshar pei forum  ΕκδόσειςΕκδόσεις  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Επαναλειτουργία μέσα στο 2020... ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΑ ή ΩΡΑ ΤΟΥ
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Εικονοθήκη
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
Πρόσφατα Θέματα
» 2020 ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤρι Ιουν 09, 2020 2:50 pm από ROXY

» Ο παλίος είναι αλλιώς...
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΣαβ Μάης 23, 2020 11:16 am από geokan

» Έκθεση Σκυλων στο MEC (OKA). ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ www.oka.gr
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤετ Μαρ 09, 2011 11:05 am από ROXY

» Έκθεση Σκυλων στο MEC (OKA)
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤετ Μαρ 09, 2011 11:04 am από ROXY

» Απορία....
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤρι Απρ 27, 2010 10:31 pm από sardistania

» 309 - Από το site της FCI!!!
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 10:59 pm από katertsi

» Να μαστε και εμεις
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΚυρ Απρ 11, 2010 6:00 am από ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ

» OKA - DIANA EKΘΕΣΗ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ 27-28/ MARCH 2010
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΠαρ Απρ 02, 2010 4:48 pm από Ειρηνη

» gei se oloys!
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 2:42 pm από μιμα

» ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΔευ Μαρ 29, 2010 7:59 pm από ΓΡΗΓΟΡΗΣ

» Διπλή Εθνική Έκθεση Μορφολογίας Σκύλων - 10 & 11 Απριλίου 2010 - ΟΚΥΘΕ
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΠεμ Μαρ 25, 2010 12:35 am από ROXY

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Ψηφοφορία
ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΚΥΛΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ????
οσοι θελουν
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcap100%ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap
 100% [ 34 ]
οσοι .... οχι
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcap0%ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 34
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 37, στις Σαβ Νοε 04, 2023 8:57 pm
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 127
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Teo

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 6224 θέματα σε 582 θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Ειρηνη
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
ROXY
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
Αναστασία
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
ελενα
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
eutuxia
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
άγγελος
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
Evis
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
μιμα
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
Panos Demetriou
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_lcapΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Voting_barΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Vote_rcap 
2020 ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΣαβ Μάης 23, 2020 12:46 pm από ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
Καλησπερα σε ολα τα νεα μελη αλλα και στα πιο παλια , μετα απο 10 χρονια παυσης το …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 7
Ο παλίος είναι αλλιώς...
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΣαβ Μάης 23, 2020 11:16 am από geokan
Μια και ειπαμε για επαναλειτουργία ... ειπαμε να κανουμε ενα τεστ να δουμε τι …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 0
Να μαστε και εμεις
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 6:48 pm από sardistania
Χαιρετω την υπεροχη παρεα σας!!

Ειπα να σας πω και εγω δυο λογια για το παιδακι μου!!χεχε
τον λενε γκαρυ (απο το σαλιγκαρι του μπομπ σφουγκαρακη,ιδεα του αντρα μου) ειναι ειναι 2 ετων κ 7 μηνων!
Ειναι πολυ εξυπνο σκυλακι και πολυ γλυκο και χαδιαρικο αλλα μονο με την οικογενεια και καποιους φιλους που ξερει απο μωρο σε ολους τους υπολοιπους ανθρωπους ειναι επιθετικος (οχι ομως στα αλλα σκυλια)! …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 8
gei se oloys!
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤρι Μαρ 30, 2010 11:52 am από μιμα
χω και εγώ ένα σάρπεϊ 8 μηνών..το μωρό μου λέγεται μονα και είναι λίγο ξεροκέφαλοι θέλει πάντα να έχει τον τελευταίο λόγο!ομόλογο πως δεν ήξερα για την ράτσα όταν την πήρα αλλα την παλεύω ακόμα!!τώρα την έχω στείλει για εκπαίδευση!! όπως είπε k ο εκπαιδευτής oxxxx!!σάρπεϊ e?δύσκολοι χαρακτήρες δεν μαθαίνουν εύκολα....το βασικό πρόβλημα μου είναι ότι έχει παρουσιάσει δερματοπάθεια μύκητες είπε ο …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΚυρ Μαρ 28, 2010 12:09 pm από ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΓΙΑ ΣΑΣ ΟΝΟΜΑΖΩΜΕ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΑΡΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΙΡΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΤΩΝ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΤΡΕΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΗΣ ΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΦΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΥΣΗΧΙΑ ΤΟΥΣ Ο ΜΟΥΡΓΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΣΛΥΛΙΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΔΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ.ΨΑΧΝΕΙ ΝΥΦΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΔΥΝΑΤΩΝ.ΖΥΓΕΙΖΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 25 …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 4

 

 ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xara+dimitris

xara+dimitris


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΚΑΚΟΣ
Νομός-Περιοχη : ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Ηλικία : 41
Registration date : 25/11/2009
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤετ Νοε 25, 2009 10:29 am

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ!
ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΥΚΛΟ ΚΑΦΕ, ΣΑΡ ΠΕΙ, 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΕΝΕ ΚΑ'ΚΟ.
ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ.... ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΕΧΕΙ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥ... ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΠΙΔΕΙΝΩΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΤΑ (ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΒΑΜΒΑΚΙΑ ΣΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ).
ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΛΥΤΑΙΟ ΤΟΥ ΜΠΑΝΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ Ο ΚΑΚΟΣ ΠΟΥΝΟΥΣΕ ΠΟΛΥ (ΕΙΧΕ ΡΙΞΕΙ ΤΑ ΑΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΙΝΑΖΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ), ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ, ΕΧΕΙ ΩΤΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΣΤΑΦΥΛΟΚΟΚΚΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΟΒΙΩΣΗ, ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΠΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΟΙΜΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΔΕΙ ΤΟ ΕΣΩΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ (ΤΟ ΤΥΜΠΑΝΟ Κ.Α.) ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΣΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!
ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΑΦΑΙΡΕΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΕΡΑ.
ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΟΝ ΣΚΥΛΑΚΟ ΣΑΣ!!!!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΟΝ!!!!!!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη
shar pei lover
shar pei lover
Ειρηνη


Όνομα σκύλου ή σκύλων : Φωντας & Σοκο
Νομός-Περιοχη : Θρακομακεδονες
Ηλικία : 44
Registration date : 14/02/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 877
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤετ Νοε 25, 2009 11:13 am

Καλωσηρθατε!!! Very Happy Very Happy

Εγω παλι τοσα χρονια που εχω σαρ πει δεν εχω ξανακουσει για
χειρουργειο στα αφτια επειδη εχει ωτιτιδα. Άλλα παλι γιατρος δεν ειμαι.

Γνωμη μου ειναι να τον πας και σε δευτερο γιατρο οπωσδηποτε γιατι
εχω ακουσει για πολλα χειρουργεια που δεν επρεπε να γινουν σε σαρ πει
αλλα δυστυχως εγιναν.

Δεν θα δεχομουν εγω προσωπικα ετσι ευκολα το χειρουργειο, θυα ηθελα σιγουρα
και μια δευτερη γνωμη.

Στις ωτιτιδες συνηθως βαζω surolan αφου πρωτα καθαρισω το αφτι με ενα βαμβακι.
Και επαναλαμβανω το ιδιο δηλαδη καθαρισμο και μετα την ειδικη αλοιφη για οσο
χρειαστει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
Admin
Admin
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΑΠΡΙΛΙΑ
Νομός-Περιοχη : ΑΘΗΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙ
Ηλικία : 44
Registration date : 18/06/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΠεμ Νοε 26, 2009 11:03 am

Δεν υπαρχει αυτο που ακουω πρωτη φορα και εγω ακουω για ενχγειρηση σε αυτια, σιγουρα πηγαινε σε καποιον αλλον κτηνιατρο και καλο θα ηταν να ερθεις με τον μικρο σε καποιον εδω στην Αθηνα, που παμε εμεις και τα εχουν φαει στην μαπα
αυτα τγα προβληματα εγβ θα σου προτεινα την δικια μου κτηνιατρο την οποια εμπιστευομαι παρα πολυ και ξερει παρα πολυ καλα τι κανει θα το καταλαβεις και εσυ σιγουρα φερε ολες τις εξετασεις σας που εχετε κλεισε ενα ραντεβου για αυριο μεθαυριο και ελα να δει τον μικρο ειναι κριμα να μπει χειρουργιο χωρις λογο γνωμη μου παντα.

Εαν θες λεπτομερειες πες μου αλλα πραγματικα θα τρελαθεις με την κτηνιατρο μας αξιζει να την δοκιαμασεις.....

Εγω παντως με τις ωτιτιδες οπως αναφερε και η ειρηνη τις προλαμβανω με εβδομαδιαιο καθαρισμο οταν καθεται η μικρη, και οταν εχουμε ωτιτιδα με σταγονες εσωτερικα η με κρεμα οταν κανουν εξωτερικη ωτιτιδα τωρα τα ονοματα δεν τα θυμαμαι ενδιαφερεσαι πες μου να τα αναφερω.......

καλη αναρωση χωρις λεπιδια καλως ηρθατε και στους δυο σας και ελπιζω να πανε ολα καλα ...................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xara+dimitris

xara+dimitris


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΚΑΚΟΣ
Νομός-Περιοχη : ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Ηλικία : 41
Registration date : 25/11/2009
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΔευ Νοε 30, 2009 11:18 am

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ..... ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΤΙΤΙΔΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!!
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ!!!!!!
ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΣΕΙ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΑΡΧΙΚΑ ΧΗΜΙΚΗ (ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΗ (ΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ).
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΚΥΛΟ ΣΤΕΙΡΩΣΗ? ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΗΜΙΚΗ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη
shar pei lover
shar pei lover
Ειρηνη


Όνομα σκύλου ή σκύλων : Φωντας & Σοκο
Νομός-Περιοχη : Θρακομακεδονες
Ηλικία : 44
Registration date : 14/02/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 877
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΔευ Νοε 30, 2009 11:39 am

Στειρωση σε αρσενικο δεν εχω κανει. Σε θυληκο που εκανα
δεν την ειδα να ηρεμει με τα αλλα σκυλακια. Ισα ισα που
γκαζωνει ακομα!!! Οποτε θεωρω οτι ειναι λιγο μυθος ολο
αυτο.

Πολυ των επεμβασεων ειναι ο κτηνιατρος σας και νομιζω
σιγα σιγα θα πρεπει να αραιωνεται. Ακου εκει θα του κανει
και τις δυο στειρωσεις?? Στο σκυλι σας πανω θελει να κανει
την χειρουργικη εκπαιδευση του??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
Admin
Admin
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΑΠΡΙΛΙΑ
Νομός-Περιοχη : ΑΘΗΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙ
Ηλικία : 44
Registration date : 18/06/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤετ Δεκ 02, 2009 3:35 am

xara+dimitris έγραψε:
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!
ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΑΥΤΑΚΙ ΤΟΥ ΣΚΥΛΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΩ..... ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΡΑΒΗΓΜΕΝΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΩΤΙΤΙΔΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΚΙ ΕΓΩ!!!!
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΥ ΣΑΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΓΝΩΜΗ!!!!!!
ΕΠΙΣΗΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ 2 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΖΩΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΖΕΥΓΑΡΩΣΕΙ ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΕ Η ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΑΡΧΙΚΑ ΧΗΜΙΚΗ (ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ) ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΚΑΝΟΝΙΚΗ (ΜΕ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ).
ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΣΚΥΛΟ ΣΤΕΙΡΩΣΗ? ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΗΜΙΚΗ ΣΤΕΙΡΩΣΗ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ Η ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΑΤΙ?

Aγαπητοι χαρα και δημητρη, θα ηθελα να σε παρακαλεσω να μην γραφεις με κεφαλαια γιατι μου φυγαν τα ματια.....

Ειμαι σιγουρος οτι ο κτηνιατρος σας απλα θελει να σας παρει τα λεφτα απο την τσεπη και καλο ειναι να σταματησετε να πηγαινετε υωρα οσο αναφορα την κτηνιατρο μας πραγματικα στο λεω θα με ευγνωμονεις μακραν μολις τον πας. Εμεις ειχαμε κατοι μικρο τρεξιματα χωρις κατι το ιδαιτερο εν τελει να συμβει και κανα την στειρωση πριν καμια βδομαδα ολα πολυ καλα της καναμε και πλαστικη για να μην φαινετε τιποτα ακομα ειναι νωρις βεβαια αλλα το συμαντικο ειναι οτι πλεον ειναι τελεια η μικρη οσο αναφορα για την χημικη στειρωση πες του κτηνιατρου σου εαν στο ειπε αυτος οτι ειναι βλακας τελειως συγνωμη κιολας που μιλαω ετσι μιας και δεν νομιζω να εχει καταλαβειθ οτι μιλαει για sharpei τα οποια ειναι πολυ ευαισθητα στα χαπια στις αναισθιες κτλ κτλ κανε την στειρωση οπως γινετε καννονικα ετσι την καναμε και εμεις και ειμαστε μια χαρα πλεον, μην ακους χαζομαρες και ελα ΑΘΗΝΑ στην κτηνιατρο μου να ακουσεις και να μαθεις παρα πολλα...

οσο για τον ανα θα ηρεμησει εαν θα παχυνει και αλλα τοσα εαν ολα ειναι θεμα σκυλιου εμενα μπορει να μην παχυνει εσενα μπορει ομως να ηρεμησει εμενα ομως οχι και αλλα πολλα τετοια ειναι ΛΟΤΤΟ τι θα γινει μετα πως θα αντιδρα .....

Εμενα σαν πολυ μα πολυ αντικοινωνικια ειναι το ιδιο απλα μου φεναιτε πλεον πιο συγκετρωμενη σε αυτα πολυ κανει ο τσαμπουκας τσαμπουκας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Theodora
nano shar pei
nano shar pei
Theodora


Όνομα σκύλου ή σκύλων : Simba
Νομός-Περιοχη : alimos
Ηλικία : 57
Registration date : 07/11/2009
Αριθμός μηνυμάτων : 32
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλημέρα...   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΤετ Δεκ 02, 2009 11:41 am

Αγαπητή Εύη, συμφωνά απόλυτα μαζί σου σε ότι αφορά τις συμβουλές που έδωσες στη φίλη με το προόλημα ωτίτιδας, θα ήθελα αν ήταν δυνατόν να μου στείλεις με ένα mail το τηλέφωνο της γιατρού που αναφέρεις, θα με ενδιέφερε για μια δεύτερη γνώμη για ότι προκύψει με τον Simba μας. Το e-mai μου είναι: theodora_pappa@yahoo.gr.Σε ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να καταφέρουμε να τα πούμε όλοι μαζί σύντομα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
Admin
Admin
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΑΠΡΙΛΙΑ
Νομός-Περιοχη : ΑΘΗΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙ
Ηλικία : 44
Registration date : 18/06/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΠεμ Δεκ 03, 2009 11:29 am

Ειμαι ο κωστας και σημερα θα σου στειλω ολες τις πληροφοριες για τα στοιχεια της κτηνιατρου μου, Θεοδωρα εαν πας πες μου εντυπωσεις πλζ.....

Δημητρη στειλε μου και εσυ το εμαιλ σου να σου στειλω τα στοιχεια της να μην θεωρηθει και διαφημισει......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xara+dimitris

xara+dimitris


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΚΑΚΟΣ
Νομός-Περιοχη : ΧΑΛΚΙΔΑ ΕΥΒΟΙΑΣ
Ηλικία : 41
Registration date : 25/11/2009
Αριθμός μηνυμάτων : 5
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΠεμ Δεκ 03, 2009 8:18 pm

Κώστα Ευχαριστώ παρα πολυ! το email ειναι xkotrogianni@
bounce
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROXY
shar pei lover
shar pei lover
ROXY


Όνομα σκύλου ή σκύλων : PH
Νομός-Περιοχη : Athens
Ηλικία : 50
Registration date : 26/01/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 817
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΠαρ Δεκ 04, 2009 4:33 pm

ολα καλα? τι αγωγη ακολουθησες τελικά? οταν λες επιθετικος τι εννοεις? Shocked
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sharpeilovers.forumakers.com
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
Admin
Admin
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΑΠΡΙΛΙΑ
Νομός-Περιοχη : ΑΘΗΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙ
Ηλικία : 44
Registration date : 18/06/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Reputation : 0

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!   ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!! EmptyΣαβ Δεκ 05, 2009 5:28 pm

admin έγραψε:
ολα καλα? τι αγωγη ακολουθησες τελικά? οταν λες επιθετικος τι εννοεις? Shocked

Για επιθετικοτητα δες ΑΠΡΙΛΙΑ, λιλα. χαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΩΤΙΤΙΔΑΣ!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
shar pei - σαρ πέι greek forum :: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ :: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: