shar pei - σαρ πέι greek forum
shar pei - σαρ πέι greek forum
shar pei - σαρ πέι greek forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


shar pei all about your favourite dogs
 
ΦόρουμΦόρουμ  shar pei forumshar pei forum  ΕκδόσειςΕκδόσεις  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  
Επαναλειτουργία μέσα στο 2020... ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΞΑΝΑ ή ΩΡΑ ΤΟΥ
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Εικονοθήκη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Empty
Πρόσφατα Θέματα
» 2020 ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΤρι Ιουν 09, 2020 2:50 pm από ROXY

» Ο παλίος είναι αλλιώς...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΣαβ Μάης 23, 2020 11:16 am από geokan

» Έκθεση Σκυλων στο MEC (OKA). ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ www.oka.gr
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΤετ Μαρ 09, 2011 11:05 am από ROXY

» Έκθεση Σκυλων στο MEC (OKA)
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΤετ Μαρ 09, 2011 11:04 am από ROXY

» Απορία....
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΤρι Απρ 27, 2010 10:31 pm από sardistania

» 309 - Από το site της FCI!!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΠαρ Απρ 23, 2010 10:59 pm από katertsi

» Να μαστε και εμεις
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΚυρ Απρ 11, 2010 6:00 am από ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ

» OKA - DIANA EKΘΕΣΗ ΜΟΡΦΟΛΟΓΙΑΣ 27-28/ MARCH 2010
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΠαρ Απρ 02, 2010 4:48 pm από Ειρηνη

» gei se oloys!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 2:42 pm από μιμα

» ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΔευ Μαρ 29, 2010 7:59 pm από ΓΡΗΓΟΡΗΣ

» Διπλή Εθνική Έκθεση Μορφολογίας Σκύλων - 10 & 11 Απριλίου 2010 - ΟΚΥΘΕ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΠεμ Μαρ 25, 2010 12:35 am από ROXY

Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Ψηφοφορία
ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΣΚΥΛΟΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ????
οσοι θελουν
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcap100%ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap
 100% [ 34 ]
οσοι .... οχι
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcap0%ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Σύνολο Ψήφων : 34
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 37, στις Σαβ Νοε 04, 2023 8:57 pm
Στατιστικά
Τα μέλη μας είναι συνολικά 127
Το νέο μέλος στις συζητήσεις μας είναι ο/η Teo

Τα μέλη μας έχουν δημοσιεύσει συνολικά 6224 θέματα σε 582 θέματα
Κορυφαίοι συγγραφείς
Ειρηνη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
ROXY
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
Αναστασία
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
ελενα
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
eutuxia
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
άγγελος
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
Evis
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
μιμα
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
Panos Demetriou
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_lcapΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Voting_barΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Vote_rcap 
2020 ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΣαβ Μάης 23, 2020 12:46 pm από ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
Καλησπερα σε ολα τα νεα μελη αλλα και στα πιο παλια , μετα απο 10 χρονια παυσης το …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 7
Ο παλίος είναι αλλιώς...
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΣαβ Μάης 23, 2020 11:16 am από geokan
Μια και ειπαμε για επαναλειτουργία ... ειπαμε να κανουμε ενα τεστ να δουμε τι …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 0
Να μαστε και εμεις
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΤετ Μαρ 31, 2010 6:48 pm από sardistania
Χαιρετω την υπεροχη παρεα σας!!

Ειπα να σας πω και εγω δυο λογια για το παιδακι μου!!χεχε
τον λενε γκαρυ (απο το σαλιγκαρι του μπομπ σφουγκαρακη,ιδεα του αντρα μου) ειναι ειναι 2 ετων κ 7 μηνων!
Ειναι πολυ εξυπνο σκυλακι και πολυ γλυκο και χαδιαρικο αλλα μονο με την οικογενεια και καποιους φιλους που ξερει απο μωρο σε ολους τους υπολοιπους ανθρωπους ειναι επιθετικος (οχι ομως στα αλλα σκυλια)! …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 8
gei se oloys!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΤρι Μαρ 30, 2010 11:52 am από μιμα
χω και εγώ ένα σάρπεϊ 8 μηνών..το μωρό μου λέγεται μονα και είναι λίγο ξεροκέφαλοι θέλει πάντα να έχει τον τελευταίο λόγο!ομόλογο πως δεν ήξερα για την ράτσα όταν την πήρα αλλα την παλεύω ακόμα!!τώρα την έχω στείλει για εκπαίδευση!! όπως είπε k ο εκπαιδευτής oxxxx!!σάρπεϊ e?δύσκολοι χαρακτήρες δεν μαθαίνουν εύκολα....το βασικό πρόβλημα μου είναι ότι έχει παρουσιάσει δερματοπάθεια μύκητες είπε ο …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 13
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΚυρ Μαρ 28, 2010 12:09 pm από ΓΡΗΓΟΡΗΣ
ΓΙΑ ΣΑΣ ΟΝΟΜΑΖΩΜΕ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΑΡΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΙΡΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΤΩΝ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΤΡΕΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΗΣ ΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΦΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΥΣΗΧΙΑ ΤΟΥΣ Ο ΜΟΥΡΓΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΣΛΥΛΙΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΔΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ.ΨΑΧΝΕΙ ΝΥΦΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΔΥΝΑΤΩΝ.ΖΥΓΕΙΖΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 25 …

[ Διαβάστε ολόκληρο το θέμα ]
Σχόλια: 4

 

 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΜΠΟΜΠΟ
Νομός-Περιοχη : θεσσαλονικη ευoσμοs
Ηλικία : 42
Registration date : 10/03/2010
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Reputation : 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ   ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΚυρ Μαρ 28, 2010 12:09 pm

ΓΙΑ ΣΑΣ ΟΝΟΜΑΖΩΜΕ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΝΑΡΑΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΙΡΕ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΤΩΝ ΕΧΩ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΤΡΕΛΕΝΕ ΓΙΑ ΤΗΣ ΓΑΤΕΣ ΤΗΣ ΚΥΝΗΓΑΕΙ ΔΕΝ ΤΙΣ ΑΦΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΥΣΗΧΙΑ ΤΟΥΣ Ο ΜΟΥΡΓΟΣ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΣ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑ ΣΛΥΛΙΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΔΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ.ΨΑΧΝΕΙ ΝΥΦΗ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΔΥΝΑΤΩΝ.ΖΥΓΕΙΖΗ ΠΕΡΙΠΟΥ 25 ΚΙΛΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΡΙΧΩΜΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΧΕΙΡΗΣΗ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΡΑΤΣΑ Η ΣΥΚΓΕΚΡΕΙΜΕΝΗ ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΣΤΕΙΧΩΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΜΥΚΕΙΤΙΑΣΗΣ.ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕ ΟΛΑ ΣΥΝΕΧΕΙΖΟΥΜΕ ΑΚΑΘΑΚΤΑ ΔΕΝ ΜΑΣΑΜΕ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΕΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 6958119122.ΜΠΩΡΕΙΤΕ ΝΑ ΕΠΕΙΚΗΝΩΝΗΣΕΤΕ ΩΠΟΤΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ.ΤΑ ΛΕΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη
shar pei lover
shar pei lover
Ειρηνη


Όνομα σκύλου ή σκύλων : Φωντας & Σοκο
Νομός-Περιοχη : Θρακομακεδονες
Ηλικία : 44
Registration date : 14/02/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 877
Reputation : 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ   ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΔευ Μαρ 29, 2010 11:01 am

Γεια σου Γρηγορη καλωσηρθατε με τον Μπομπο!
Βαλε και καμια φωτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ
Admin
Admin
ΕΦΗ- ΚΩΣΤΑΣ


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΑΠΡΙΛΙΑ
Νομός-Περιοχη : ΑΘΗΝΑ ΓΑΛΑΤΣΙ
Ηλικία : 44
Registration date : 18/06/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 471
Reputation : 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ   ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΔευ Μαρ 29, 2010 3:01 pm

καλως μας ηρθατε . και περιμενουμε φωτο του κουκλου σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειρηνη
shar pei lover
shar pei lover
Ειρηνη


Όνομα σκύλου ή σκύλων : Φωντας & Σοκο
Νομός-Περιοχη : Θρακομακεδονες
Ηλικία : 44
Registration date : 14/02/2008
Αριθμός μηνυμάτων : 877
Reputation : 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ   ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΔευ Μαρ 29, 2010 5:11 pm

Γιατι δεν ζευγαρωνουμε το σκυλο μας

Δεν "επιτρεπεται" να επιλεγεται σκυλος με προβληματα συμπεριφορας η και με ανατομικα/φυσιολογικα χαρακτηριστικα
που μπορουν να αποδειχθουν βλαβερα για την υγεια και για την ευζωια του θηλυκου αναπαραγωγικου σκυλου καθως και
των απογονων του.

Με λιγα λογια αυτο που θελω να πω Γρηγορη ειναι οτι δεν χρειαζεται να ζευγαρωσεις τον Μπομπο και ιδιως απο την στιγμη που εχεις κανει και επεμβαση για εντροπιο και που εχεις περασει και καποια δερματικα προβληματα. Αφενος γιατι ολα αυτα ειναι κληρονομικα και θα περασουν στα κουταβια και αφετερου γιατι αυτος που θα παρει μετα καποιο κουταβι και θα του παρουσιασει ολα αυτα τα προβληματα πιθανον να μην εχει ουτε την διαθεση, ουτε την θεληση ουτε και τα χρηματα για να βελτιωσει την υγεια αυτου του σκυλου και απλα να το σουταρει σε κανα δρομο.

Προσωπικα πλεον το εχω αποδεχτει οτι δεν θελω να ζευγαρωσω τα σκυλια μου παρολο που εχω χαρτια καθαροαιμιας. Προτιμω κατι τετοιο να το αφησω σε ατομα που εχουν ψαξει και γνωριζουν καλυτερα απο μενα την φυλη και που ασχολουναι με αυτο και ξερουν πολλα περισσοτερα. Ειναι ευτυχισμενα και χωρις να ζευγαρωσουν!

Αυτα απο εμενα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ


Όνομα σκύλου ή σκύλων : ΜΠΟΜΠΟ
Νομός-Περιοχη : θεσσαλονικη ευoσμοs
Ηλικία : 42
Registration date : 10/03/2010
Αριθμός μηνυμάτων : 8
Reputation : 0

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ   ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ EmptyΔευ Μαρ 29, 2010 7:59 pm

ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΥΚΙΤΙΑΣΕΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΗΤΑΝ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΡΙΧΩΜΑ ΛΟΓΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΜΠΗΚΕ ΝΕΡΟ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΤΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΕΝΑ ΦΑΡΜΑΚΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΤΗΚΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΙΑ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΟΚ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΙΝΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΤΟΥ ΤΙ ΣΠΟΥΔΕΩ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ.ΩΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟ ΕΠΑΘΑΝ ΚΑΤΙ ΓΝΩΣΤΕΙΜΟΥ.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟ ΣΕ ΗΛΙΚΙΑ 1 ΧΡΟΝΟΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΑΜΕ ΟΤΙ ΓΙΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΤΩ ΧΕΙΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΤΙΟΥ ΠΟΥ ΜΠΩΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΖΩΝΤΑΝ.ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕ ΕΠΕΜΒΑΣΗ.ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ PEDIGREE ΧΩΡΙΣ ΚΛΗΡΩΝΟΜΗΚΕΣ ΑΣΘΕΝΙΕΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.ΤΑ ΛΕΜΕ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
shar pei - σαρ πέι greek forum :: ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ :: ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΑ-
Μετάβαση σε: